Y1322018-7124735

Bol Paça Pantolon

74,50 TL
149,00 TL
Camel

02

%98 pamuk - %2 elastan
cepli, düşük bel, bol paça, uzun pantolon

İade Koşulları

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (ondört) iş günü içerisinde CAYMA hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz. CAYMA Hakkı kapsamındaki iadelerinizi Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Cayma hakkı süresi dışında kalan (14 İş Günü) iadelerinizi kargo ücreti tarafınızdan karışanacak şekilde gönderebilirsiniz. İade işleminizle ilgili destek bölümümüze ulaşarak bilgi verebilir ve ürününüzü faturanın arkasında bulunan iade bölümünü doldurarak geri gönderebilirsiniz. İade talebiniz şirketimize ulaştıktan sonra, ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilecek ve yasal koşulları taşıması kaydı ile iadeniz kabul edilmekte ve bu husus bir ileti ile bildirilmektedir. Abiye ürünlerde, aksesuar ürünlerinde ve mayolarda değişim ve iade yapılmamaktadır.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, (faturanın arka kısmında yer alan 'iade bölümü' mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz işleme alınmayacaktır) paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmek zorundadır. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

 

Teslimat Koşulları

Kredi kartı ile verilen siparişleriniz ortalama 72-96 saat içerisinde Yurtiçi kargo firmasına teslim edilmektedir. Havale ile verilen siparişler, havale ücretinizin hesaplarımıza yattığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde tükenen ürünlerden Roman sorumlu değildir.