Teslimat KoşullarıVermiş olduğunuz sipariş 3(Üç) ile iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.
İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle bu süre 5 (Beş) iş gününe uzayabilir.
Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında ROMAN  tarafından Mail ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.


Havale ile verilen siparişler, havale ücretinizin hesaplarımıza yattığı tarihte geçerlilik kazanır. Bu süre içerisinde stokta tükenen ürünlerden ROMAN sorumlu değildirEğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0216 641 33 34 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.
“Siparişiniz Kargoya Verildi” durumundaki siparişiniz için adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılamamaktadır. Yurtiçi Kargo 444 99 99  ileterek adres değişikliği yapabilirsiniz.


Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz roman.com.tr’ye iade edilir.


Siparişleriniz Yurtiçi Kargo  ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.


Yurtdışı gönderileriniz DHL veya PTT kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese sağlanmaktadır.Yurtdışı gönderilerinizin ücreti siparişinizin tamamlanması aşamasında 1200 TL ' ye kadarki siparişlerinize 75 TL kargo ücreti sepetinize eklenmektedir.1200 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır.

 
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.


Siparişiniz Yurtiçi Kargo  09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.EN Çok Satanlar