sadsad x
asdasd
Basın Bülteni

 

ROMAN’IN DOĞU-BATI SENTEZİ  

 

Roman Sonbahar/Kış koleksiyonu ile özgün, özgür, gücünü kendinden alan ve gösterişli bir kadın yaratarak, şehirli ve modern stillere eklektik bir güncelleme yapıyor. Sezonun stil karmasının yepyeni kodlarla tamamlandığı koleksiyonda Doğu kültüründen gelen zamansız ögeler, Batı’nın anı yaşamaya hevesli, güncel tavrı ile bütünleşiyor ve gece kıyafetlerinden pantolon-ceket takımlarına kadar birçok farklı modelde Western etkisi hissediliyor.

 

Maskülen tavrın feminen detaylarla harmanlandığı kovboy akımı, karşı konulamaz cazibesiyle etkisini hissettiriyor. İlkel kabilelerin spiritüelliğinden ilham alan detaylar, gizemli bir moda enerjisini açığa vuruyor. Siyahın kararlılığı bu defa minimalizmi değil, Western vurgularını güçlü kılıyor. Canlı renklerin ve ışıltılı dokuların oyununda ise modern bir çeşitlilik kendini gösteriyor. Koleksiyonda gelenekselle fütüristiğin, klasikle modernin birleştiği parçalar dikkat çekerken, doğal materyaller öne çıkıyor.

 

Roman bu sezon sınırları ortadan kaldırıp, Doğu’nun zengin etnik kodlarını Batı’nın çağdaş ruhuyla buluşturan stiller, özgürce anlatılan efsaneler doğuracak. Doğu ve Batı’nın buluştuğu yerde yanan moda ateşiyle ısınmaya hazır mısınız?

 

EN Çok Satanlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.