sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Roman.com.tr'deki tüm ürünler ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.İade Koşulları

İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum 

İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin abiye ve aksesuar harici tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

İade Edilecek Ürünlerde Dikkat Etmem Gereken Husus ? 

Kullanılmış veya hasarlı ürünler (kusur dışında) dışındaki ürünleri müşterilerimiz 14 gün içinde iade veya beden değişimi için ürünleri merkez ofisimize Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirler.Hijyen açısından mayolara ve iç çamaşırlarına bir band yapıştırılmaktadır ; iade edilecek ürünlerde bu bandın sökülmemiş olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. 
İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar ?

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektirİadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.


Abiye ve Aksesuar İadelerinde Dikkat Etmem Gereken Şart Nedir ?


Abiyelerde, Aksesuarlarda(Kolye,Küpe,Bileklik,Şal, Saç Bandı, Eldiven,Ayakkabı,Bere,Çorap,Kemer,Yüzük) ve Çantalarda  iade veya değişim yapılması için ürünleri teslim aldığınız 1 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo ile  iade etmeniz gerekmektedir..Aksi durumda Ürün Güvenliği açısından değişim ve iade yapılamaz.


İade Adresim Neresi ?

ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.

Mimar Sinan Mahallesi Çavuşbaşı Serhat Sok.

No:1 Çekmeköy - İstanbul / TÜRKİYE

Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim ?

Yurtiçi kargoyla ücretsiz olarak iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz.
IBAN:

Yapı Kredi Bankası, İmes Sanayi Sitesi Şubesi

Hesap No:44 1916 29

IBAN: TR55 0006 7010 0000 0044 1916 29
Roman.com.tr'deki tüm ürünler ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.