Store Roman
Mobile Menu

İade Koşulları

İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Yalnızca abiye ürünlerde güvenlik etiketi bulunmaktadır. Bu etiket koparıldığı takdirde ve kullanılmış-tahrip olmuş ürünlerde para iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.

İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar?

İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

Abiye ve Aksesuar İadelerinde Dikkat Etmem Gereken Şart Nedir?

Abiye ürünler gönderilirken ürün üzerine güvenlik etiketi takılmaktadır. Bu etiket söküldüğü takdirde, kullanılmış-tahrip olmuş ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılamaz. Aksesuarlarda(Kolye, Küpe, Bileklik, Şal, Saç Bandı, Eldiven, Ayakkabı, Bere, Çorap, Kemer, Yüzük) ve Çantalarda iade veya değişim yapılması için ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde Mng Kargo ile iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda Ürün Güvenliği açısından değişim ve iade yapılamaz.

 
İade Adresim Neresi?

ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.
Mimar Sinan Mh. Çavuşbaşı cd. Elçi Sk. No:1 Çekmeköy - İstanbul / TÜRKİYE     

Mng Kargo Hesap No: (706528192)

 
Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim?

Mng Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz. Roman.com.tr'deki tüm ürünler ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Sepetiniz