Store Roman
Mobile Menu

Uzun Etek

Toplam 14 Ürün Gösteriliyor
FiltrelerFiltreler
 • İkili Görünüm
 • Üçlü Görünüm
 • Edit Kabarık Pileli Mavi Uzun Etek Kabarık Pileli Mavi Uzun Etek
  Kabarık Pileli Mavi Uzun Etek
  2.199,99 TL
 • Edit Puantiyeli Uzun Etek Puantiyeli Uzun Etek
  Puantiyeli Uzun Etek
  1.599,99 TL
 • Edit Bağlamalı Etnik Desenli Uzun Etek Bağlamalı Etnik Desenli Uzun Etek
  Bağlamalı Etnik Desenli Uzun Etek
  2.799,99 TL
 • Edit İşlemeli Krem Uzun Etek İşlemeli Krem Uzun Etek
  İşlemeli Krem Uzun Etek
  2.899,99 TL
 • Edit Çizgi Desenli Uzun Etek Çizgi Desenli Uzun Etek
  Çizgi Desenli Uzun Etek
  1.249,99 TL
 • Edit İşlemeli Beyaz Uzun Etek İşlemeli Beyaz Uzun Etek
  İşlemeli Beyaz Uzun Etek
  1.499,99 TL
 • Edit Etnik Desenli Uzun Etek Etnik Desenli Uzun Etek
  Etnik Desenli Uzun Etek
  1.599,99 TL
 • Edit Siyah Ve Beyaz Desenli Uzun Etek Siyah Ve Beyaz Desenli Uzun Etek
  Siyah Ve Beyaz Desenli Uzun Etek
  1.899,99 TL
 • Edit Beyaz Uzun Etek Beyaz Uzun Etek
  Beyaz Uzun Etek
  2.799,99 TL
 • Edit Fırfırlı Siyah Uzun Etek- Bilinçli Ürün Fırfırlı Siyah Uzun Etek- Bilinçli Ürün
  Fırfırlı Siyah Uzun Etek- Bilinçli Ürün
  2.999,99 TL
 • Edit Pileli Pembe Uzun Etek- Bilinçli Ürün Pileli Pembe Uzun Etek- Bilinçli Ürün
  Pileli Pembe Uzun Etek- Bilinçli Ürün
  1.799,99 TL
 • Edit Çiçek Desenli Uzun Etek Çiçek Desenli Uzun Etek
  Çiçek Desenli Uzun Etek
  1.899,99 TL
 • Edit Kare Desenli Uzun Etek Kare Desenli Uzun Etek
  Kare Desenli Uzun Etek
  2.749,99 TL
 • Edit Cepli Krem Uzun Etek Cepli Krem Uzun Etek
  Cepli Krem Uzun Etek
  749,99 TL

Uzun Etek
Roman kadınları bu yıl da midi ve maksi eteklerle kendi stillerini yeniden yaratıyorlar! Desenlerin ve renklerin bir aradalığı, kat kat görünümleri yeniden trend haline getirdi. Peki bu ne demek? Hemen söyleyelim: Artık bir midi elbise içerisinde hem puantiyelerin, hem çiçek desenlerinin, hem renk bloglarının hem de zebra deseninin bir arada olduğunu görebilirsiniz. 

Geçmişte bu tür bir görünüm tamamen demode olarak kabul edilirken, artık pek çok moda defilesinde farklı bir desen akışı görüyoruz. Uzun etek modelleri hem kış aylarında hem de yaz aylarında kullanılabiliyor. Yaz aylarında kullanılan uzun etek modellerinin en önemli özellikleri hafif kumaşları ve ten dostu, terletmeyen dokuları. Bu dokuları üretirken hem deniz kenarındaki keyifli bir akşamüstünü, hem de kentte eğlenceli bir arkadaş buluşmasını düşündük. Bu yüzden konforun sizin için maksimum düzeyde olacağına eminiz.

Uzun Etek Modelleri
Genç kadınlar için etek giymek büyük bir keyif. Belinizi ince, bacaklarınızı uzun ve zarif gösterecek olan eteklerin kesimlerinin profesyonel şekilde gerçekleşmiş olması son derece önemli. Çünkü yanlış ve profesyonel olmayan bir kesim sizi bir anda daha kalın ve proporsiyonunuzu da kötü gösterebilir. Bütün bu detaylara dikkat etmek elbette sizin işiniz değil. 

Tercih ettiğiniz markanın profesyonel tasarımcıları, kendi bilgi birikimleri ve tecrübeleri ışığında mükemmel detaylara sahip ürünler üretmeliler. Roman, işte bu yüzden pek çok kadının uzun etek alışverişinde ilk tercihi. Web sitemizin ilgili kategorisinde gezinirken karşınıza çıkan pek çok ürün, özel bir tasarım sürecinden geçiyor. En kaliteli dikiş materyalleri kullanılarak son hallerine getirilen uzun etek modellerinin tamamı, dünya trendleri takip edilerek hazırlanıyor. Dünya trendlerini takip ediyoruz, çünkü modayı çok seviyoruz! Hazırladığımız kreasyonların her biri sizin için en değerli seçenekleri sunmak için tasarlanıyor.

Uzun Etek Çeşitleri
Uzun etek çeşitlerini nasıl kombinlemeniz gerektiğini hiç düşündünüz mü? Bunun için takip edebileceğiniz birkaç farklı stil tüyosu mevcut. Bu tüyolardan birincisi, crop top’ları ve trikoları kullanmanız gerektiğini söylüyor. Bel kısmına kadar gelen yüksek bel uzun etekler kısa top’larla birleştiğinde boyunuzu daha uzun gösterecek.

Bir başka stil tüyosu da ayakkabılarla ilgili. Özellikle midi etek kullanmayı sevenler babetler yerine postallar ve ağır botları tercih edebilirler. Bu sezon son derece popüler hale gelen bu ayakkabı modellerini neredeyse herkesin ayağında göreceğiz. Bu ayakkabılarla kombinleyeceğiniz çantaları da doğru seçmeniz çok önemli. Boyu uzun olan eteklerin spor hale getirilebilmesi için Roman’ın çanta kategorisinden satın alacağınız ürünler gerçekten çok işinize yarayacak. Ayrıca, uzun triko eteklerinizin üzerine kabanlar ile yapacağınız kombinlerde de bot ve kışlık çantalar bir bütünlük oluşturacak. 

Roman kadınları, ayrıcalıklı bir kaliteye sahip olan ürünlerle her zaman trend görünümü yakalarlar. Şimdi en trend görünüm için sıra sizde!


 

Devamını Oku...
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Sepetiniz