Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Vermiş olduğunuz sipariş 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır..

Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında ROMAN tarafından Mail ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0216 641 33 34 telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

“Siparişiniz Kargoya Verildi” durumundaki siparişiniz için adres değişikliği işlemi tarafımızca yapılamamaktadır. Mng Kargo 444 06 06 ileterek adres değişikliği yapabilirsiniz.

Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz Roman.com.tr’ye iade edilir.

Siparişleriniz Mng Kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilir, resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Siparişiniz Mng Kargo 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.