Giriş Yap
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

ROMAN Online verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde göndermeniz gerekmektedir.Sipariş numaranız ya da adınızı yazarak göndermeniz yeterlidir. Ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki "İade Koşulları" başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-5 iş gününü kapsamaktadır.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

ROMAN Online üzerinden aldığınız ürünün değişimini ROMAN Mağazalarından yapabilirsiniz.Mağazalardan değişim yapmak içinse ürünün orijinal ambalajı(etiket, yıkanma, vs) ve faturası ile birlikte mağazaya gidilmesi gerekmektedir.Roman Online alınan ürünler en geç 30 gün, aksesuar ürünlerde en geç 14 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.Roman Online alınan Hijyenik,Abiye,Aksesuar ürünlerin mağazalarımızda değişim yapılmamaktadır.


İade etme süresi kaç gündür?

İade etme süresi, Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

roman.com.tr , iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi, banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

İade koşulları nelerdir?

- Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız,

- Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-5 iş gününü kapsamaktadır.


Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim?

Mng Kargo ile ücretsiz olarak iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz. Roman.com.tr'deki tüm ürünler ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.
Farklı kargo firmaları ile yapacağınız gönderi ücretleri tarafınızdan ödenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kargo kabul edilmeyecektir.

Mng Kargo İade Kodu: (706528192)

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

ROMAN Hazır Giyim ve Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş.
Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad, Elçi Sk. No:1, 34782 Çekmeköy/İstanbul
Müşteri Numaramız; 0216 641 33 34