Mobile Menu

Tulum

Toplam 7 Ürün Gösteriliyor
FiltrelerFiltreler
 • İkili Görünüm
 • Üçlü Görünüm
 • Edit Yeni Fermuarlı Yeşil Tulum Fermuarlı Yeşil Tulum
  Fermuarlı Yeşil Tulum
  2.199,99 TL
 • Edit Yeni Fermuarlı Desenli Tulum Fermuarlı Desenli Tulum
  Fermuarlı Desenli Tulum
  1.799,99 TL
 • Edit Yeni Kemerli V Yakalı Desenli Tulum Kemerli V Yakalı Desenli Tulum
  Kemerli V Yakalı Desenli Tulum
  1.499,99 TL
 • Edit Yeni Düğmeli Desenli Kadın Tulum Düğmeli Desenli Kadın Tulum
  Düğmeli Desenli Kadın Tulum
  1.499,99 TL
 • Edit Yeni Siyah Şort Tulum- Bilinçli Ürün Siyah Şort Tulum- Bilinçli Ürün
  Siyah Şort Tulum- Bilinçli Ürün
  1.299,99 TL
 • Edit Yeni Askılı Pileli Siyah Kadın Tulum- Bilinçli Ürün Askılı Pileli Siyah Kadın Tulum- Bilinçli Ürün
  Askılı Pileli Siyah Kadın Tulum- Bilinçli Ürün
  1.599,99 TL
 • Edit Yeni Kemerli Kısa Kollu Siyah Tulum- Bilinçli Ürün Kemerli Kısa Kollu Siyah Tulum- Bilinçli Ürün
  Kemerli Kısa Kollu Siyah Tulum- Bilinçli Ürün
  1.899,99 TL

Kadın Tulum
Kadın tulum modelleri, gündelik yaşamda şıklık ve konforu bir arada sağlayabilecek mükemmel tekstil ürünleridir. Tek parça ile günü kurtarmak ve son derece şık görünmek isteyenler için gardırobun joker üyesi olan bu ürünler, farklı stillere uyum sağlayacak şekilde kombinlenebilirler: Şık, spor, avangart, romantik ya da resmi bir kombin! Bu sabah canınız hangi kadın olmak istiyorsa, kadın modasının en son trendlerinin nabzını tutan Roman tulum modelleri ile ‘’o’’ kadın olabilirsiniz! 
Tulum modelleri, bacak boyunu uzun gösterirken üst bedenin daha zarif, belin daha ince görünmesine yardımcı olur. Farklı renk, desen, doku, kumaş ve model alternatifleri ile renkli kadın tulum modelleri kimi zaman tek başına, kimi zaman ise altına gömlek ya da kazaklarla kombinlenebilir.
 
Kadın Tulum Modelleri
Özel bir akşam yemeği daveti, bir iş toplantısı ya da romantik bir gece için şık bir kombin oluşturmak isteyen kadınlar sıklıkla tulumları tercih ediyor. Tulumlar, modellerine göre birkaç farklı kategoriye ayrılabiliyor:

 1. Sırt Dekolteli Tulumlar: Soğuk bir kış gününde lüks bir restorana akşam yemeğine davetliyseniz, vücudunuzu saran kadife tulumları kalın kabanlarla tercih ettiğinizde boyunuz son derece uzun görünecek. Zarif kombininizin devamında bacak boyunuzu uzatacak bottie modellerini ya da çorap çizmeleri tercih edebilirsiniz. Sırt dekolteniz restoran içerisindeyken son derece etkileyici görünecektir.
   
 2. Dar Paça Tulumlar: Dar paçaya sahip olan tulumlar genellikle basen bölgenizi de sarar ve daha kadınsı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Dar paça tulumları özellikle kum saati tipi vücudu olan kadınların sıklıkla tercih ettiğini söylemek mümkün. Ayrıca dikdörtgen tipi bir vücuda sahipseniz ve kıvrımlarınızı öne çıkaracak bir kadın tulum modeli arıyorsanız da dar paça tulumları çok seveceksiniz.
   
 3. Wide Leg Tulumlar: Özellikle yeni sezon ürünleri arasında çok gördüğünüz wide leg tulumların cool, çabasız ve yeni nesil görünümleri ile tanışın! Wide leg modelleri son dönemlerde yalnızca tulumlarda değil tüm alt grup tekstil ürünlerinde moda haline geldi. Bu tulumların en önemli özellikleri bacaklarınızı çok daha ince ve uzun göstermeleri. Özellikle armut tipi vücuda sahip olan kadınlar tarafından wide leg tulum seçenekleri tercih ediliyor.
   
 4. Jile Tulum Modelleri: Hem wide leg hem de dar paça olarak sunulabilen jile tulumlar, zarif ve feminen görünümleri ile göz dolduruyor. Jile tulumlar süper yüksek bel ya da orta bel olarak satılabiliyor. Süper yüksek bel ve yüksek bel seçenekler genellikle bacak boyunu yüksek göstermek ve göğüsleri daha estetik göstermek konusunda son derece başarılılar. Bu tür ürünler sezonun en trend ürünleri olan crop-top’lar, gömlekler, kazaklar ya da crop kazaklarla mükemmel iş çıkarıyor. 

Kadın Tulum Çeşitleri 
Sanılanın aksine hem kış hem de yaz aylarında tercih edilen kısa kadın modelleriyle tanışın! Özellikle giyimde spor kadın tulum seçeneklerini sevenler casual stilleri, kısa paçaları ve wide leg kesimleri ile bu ürünleri satın alıyor. Renkli kadın tulum modelleri kategorisinde paçası kısa olan çok sayıda seçenek var. 
Bu modellerin paça boyları ikiye ayrılıyor:

 1. Son dönemlerde moda olan ¾ bacak boyundaki tulumlar yazın ince topuklu stilettolar ile, kışın ise kalın desenli çoraplar ile mükemmel görünüyor. Diğerlerinden farklı ve stil sahibi bir görüntü yakalamak isteyenler, en kaliteli ve özel işçiliğe sahip olan tulum modellerini Roman’da buluyor! 
   
 2. Alt kısmı şort şeklinde olan tulumlar özellikle spor tulum arayışında olanlar tarafından yaz aylarında tercih ediliyor. Bu modeller topuklu ayakkabılar, sandaletler, yeni nesil yazlık ve baharlık terliklerle cool bir imaj yaratmak konusunda çok başarılı!
Devamını Oku...
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Sepetiniz