Store Roman
Mobile Menu

Mini Elbise

Toplam 12 Ürün Gösteriliyor
FiltrelerFiltreler
 • İkili Görünüm
 • Üçlü Görünüm
 • Edit Askılı Siyah Mini Elbise Askılı Siyah Mini Elbise
  Askılı Siyah Mini Elbise
  1.699,99 TL
 • Edit Askılı Turuncu Mini Elbise Askılı Turuncu Mini Elbise
  Askılı Turuncu Mini Elbise
  2.199,99 TL
 • Edit Kolsuz Desenli Mini Elbise Kolsuz Desenli Mini Elbise
  Kolsuz Desenli Mini Elbise
  1.799,99 TL
 • Edit Kemerli Yeşil Mini Elbise Kemerli Yeşil Mini Elbise
  Kemerli Yeşil Mini Elbise
  1.899,99 TL
 • Edit Yaka Detaylı Yeşil Mini Elbise Yaka Detaylı Yeşil Mini Elbise
  Yaka Detaylı Yeşil Mini Elbise
  1.799,99 TL
 • Edit Yakası Bağlamalı Desenli Mini Elbise Yakası Bağlamalı Desenli Mini Elbise
  Yakası Bağlamalı Desenli Mini Elbise
  2.499,99 TL
 • Edit Fırfırlı Lila Mini Elbise Fırfırlı Lila Mini Elbise
  Fırfırlı Lila Mini Elbise
  2.399,99 TL
 • Edit Fırfırlı Kolsuz Pembe Elbise-Bilinçli Ürün Fırfırlı Kolsuz Pembe Elbise-Bilinçli Ürün
  Fırfırlı Kolsuz Pembe Elbise-Bilinçli Ürün
  2.399,99 TL
 • Edit Desenli Asimetrik Mini Elbise Desenli Asimetrik Mini Elbise
  Desenli Asimetrik Mini Elbise
  1.749,99 TL
 • Edit Yaka Detaylı Siyah Mini Elbise Yaka Detaylı Siyah Mini Elbise
  Yaka Detaylı Siyah Mini Elbise
  2.199,99 TL
 • Edit Yakalı Pembe Mini Elbise Yakalı Pembe Mini Elbise
  Yakalı Pembe Mini Elbise
  2.199,99 TL
 • Edit Askılı Desenli Mini Elbise Askılı Desenli Mini Elbise
  Askılı Desenli Mini Elbise
  2.399,99 TL

Günlük yaşamda ve özel günlerde kullanabileceğiniz mini elbise ürünlerini Roman kalitesi ile satın almaya ne dersiniz? Roman, özel tasarımlara sahip elbiselerde sezonun trendlerini yaratmaya devam ediyor. Mini elbiselerde artık drapeler, büzgüler ve kat kat kumaşlar son derece moda. Hem kışlık elbiselerde hem de yazlık modellerde bu tür detayların sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Ekibimizdeki tasarımcılarımız da dünya modasını en güncel hali ile yeniden üreterek şekillendiriyor. Siyah, mavi, kemik gibi sezonun trend renklerinden oluşan elbiselerimizde göreceğiniz çok sayıda estetik detay mevcut!

Mini Elbise Modelleri

İşte trendleri yeniden yaratan Roman elbise modellerinde en çok kullanılan stil sahibi detaylar:

 • Volanlar: Volan detayları elbiseleri daha romantik hale getiriyor. Sezonun trendlerini takip edenler özellikle kol, omuz ve etek detaylarında volanların sıklıkla kullanıldığını fark edeceklerdir. Etek detayında volan kullanımı çoğu zaman basen ölçüsünü daha küçük göstermek isteyen kadınlar tarafından kullanılıyor. Omuz bölgesinde volan ise omuzları daha geniş göstermek için birebir!
 • Drapeler: Drapeler, mini bir elbiseyi olduğundan çok daha zarif gösterebilir. Elbisenin vücudunuzu sımsıkı sararken kusurları örtmeye devam etmesine olanak tanıyan drape detayları bu sezonun neredeyse her defilesinde en popüler parçaları oluşturuyor. Geçtiğimiz sezonlarda elbise ve eteklerin yalnızca belirli bir kısmında kullanılan drapeler, artık parçanın tümüne yayılacak şekilde de tasarlanabiliyor. Bu da daha dikkat çekici, daha havalı, daha etkileyici bir kombin anlamına geliyor.
 • Tüller: Elbisenizin tasarımında tül detayları görünümünüzü daha zarif kılabilir. Özellikle nişan, nikah gibi davetlere ev ortamında katılacağınız zamanlarda tercih edebileceğiniz tül detaylı elbiseleri kendi nişanınızda bile kullanabilirsiniz. Tüller kimi zaman boynunuza saracağınız şekilde, kimi zaman ise eteğinizi tamamlayacak şekilde tasarlanabiliyor. Önemli olan proporsiyonunuzu güzel gösterecek doğru elbise modelini bulmak!
 • Güpürler / Danteller: Romantik bir mini elbise kombini yapmak isteyenlerin ilk tercihi danteller. Danteller, yanlış kullanıldığında elbisenizi demode yapmak konusunda oldukça başarılı olabilirler. Bu yüzden dantelli ya da güpürlü elbise tasarımlarını profesyonel bir markadan almak doğru tercih olacaktır. Danteller, mini elbisenin iddialı görünümünü biraz yumuşatmak isteyen kadınların ilk tercihlerinden biri. Bizler, profesyonel tasarımcılarımız ile Roman kadınları için her zaman en trend ve etkileyici elbise modellerini üretiyoruz. Daha fazla seçenek için kategorimize mutlaka göz atın.

Mini Elbise Çeşitleri

Roman farkı ve kalitesi ile üretilmiş olan en estetik ve trendlere uygun elbiselere hemen göz atabilirsiniz. Sizin için özel bir güne hazırlık yapıyorsanız, doğru ayakkabı ve çanta seçenekleri ile elbisenizi tamamlamayı unutmayın. Çanta kategorimizde bulunan ve şık gece kombinleri ile bir araya getirilebilecek modellerimiz, sizin için etkileyici tamamlayıcılar olabilirler. Günlük elbise modelleri için ise casual çantaları satın alın!

Devamını Oku...
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Sepetiniz