Mobile Menu
Tükenenleri Gizle

Nişan Elbisesi

Toplam 0 Ürün Gösteriliyor
FiltrelerFiltreler
  • İkili Görünüm
  • Üçlü Görünüm

Nişanınızın her koşulda sizin için unutulmaz bir kutlamaya dönüşeceğine eminiz. Bizler, Roman olarak, bu özel gününüzde özenle tasarlayarak ürettiğimiz çok sayıda elbiselerimizden biri ile size eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Roman’ı yaratan en önemli özne, kuşkusuz Roman kadınları. Yaşamınızın en özel anları için satın aldığınız tasarım elbiselerimizi dikerken, özgün ve size özel bir üretim yapıyor olmanın heyecanını taşıyoruz. Tam da bu yüzden Roman, nişan elbisesi için de binlerce kişinin aklına gelen ilk adres.

Nişan geceniz için içinize sinecek bir elbise seçmeye çalışırken göz önüne almanız gereken çok sayıda faktör var:

  • Nişan nerede yapılacak? Roman, evde düzenlenecek nişanlar için zarif ve sade çok sayıda tasarımı sizlere sunuyor. Renkleri kullanmayı ve çeşitlilik yaratmayı seviyoruz. Volanlı detaylar, vücudunuza yapılan çekici tasarımlar, uçuş uçuş etekleri ile romantik bir aura ya da renk blokları ile daha modern bir tasarım. Siz nasıl olmak isterseniz isteyin, size uygun bir elbise Roman’da her zaman var.
  • Nişan günü nasıl bir auranız olsun istersiniz? Roman kadınları kendi ruhlarını yansıtan en şık elbiselerle nişanlarında, nikahlarında ve katıldıkları her davette fark yaratırlar. Siz nişan gününüzde elbiseniz ile nasıl bir aura yaratmayı hayal ediyorsunuz? Zarif ve romantik bir tasarım, feminen bir görünüm, ikisinin ortası ya da hiçbiri! Sizin için ürettiğimiz elbiselerimizdeki sırt ve göğüs dekolteleri, asimetrik kesimler, kol detayları, volanlar, danteller, pullar, payetler, büzgüler ve fırfırlar bu özel günde içinize en çok sinen görüntüyü elde etmenizi sağlayacak!

Nişan Elbisesi Modelleri

Proporsiyonunuzu düzgün gösteren modellerimiz ile unutulmaz gününüzde bir peri masalı gibi görünün! Omuzlarınızı ortaya çıkarmak ve belinizi inceltmek için tek omuz ya da straplez elbiseleri tercih edin. Basenlerinizi daha dar göstermek için ise madonna yaka elbiseler mükemmel seçenekler.

Boyunuzun daha uzun görünmesi için maksi boyda hafif kuyruklu abiye elbise modellerini nişanınızda tercih edebilirsiniz. Sonbahar ve kış ayları için fakir kol ve tam kol elbise seçenekleri, yaz ayları için ise askılı, omuz detaylı, boyundan bağlamalı elbise seçenekleri harika birer tercih olabilir.

 Nişan Elbisesi Çeşitleri

Desenler bir elbiseyi yeniden yaratır, öyle değil mi? Nişan elbisesi seçiminizde de desenlere yer açın. Özellikle kır bahçesinde, havuz kenarında ya da diğer açık alanlarda gerçekleşen yaz davetleri için uçuş uçuş, ince kumaştan çiçekli kışlık elbiseler mükemmel birer nişan elbisesi olabilirler. Dahası, bu tür modellerde fuşya, pembe, ekru gibi canlı renklerden kaçınmayın. Uzun bir etek, transparan detaylar ya da tek omuzda işleme detayları sizi sandığınızdan çok daha şık gösterecek. Kutlamanın yıldızı olarak parıldayacak ve daha da fazla öne çıkacaksınız! İşte şık ve etkileyici olmak doğru parçalarla bu kadar basit!

Devamını Oku...
Sepetinizde Ürün Bulunmuyor

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Sepetiniz